Мейл адресите на парламентарните ‚айдуци от Столетницата

.

Приятели, засвидетелствайте „любовта“ си към слугите на народа…

Yanaki Stoilov <363is@nt52.parliament.bg>
Angel Naidenov 2 <a.nay@abv.bg>
a_rusenova@abv.bg
Aleksi Aleksiev <aleksievi1976@abv.bg>
Aleksandar Paunov <alexanderpaunov@abv.bg>
Georgi Andreev <andreev.vetrino@gmail.com>
Ani Dimitrova <ani.dimitrova.dimitrova@gmail.com>
Atanas Merdzhanov <atanas.merdjanov@parliament.bg>
Atanas Padev <atanaspadev@abv.bg>
Borislav Gutsanov <borislav.gutsanov@parliament.bg>
Sergei Stanishev <chairman@bsp.bg>
Dora Yankova <d_1960@abv.bg>
Jordanka Jordanova <dancheto_koleva@abv.bg>
Deniza Karadjova /Zlateva/ <deniza.karadjova@gmail.com>
Deyan Dechev <deyan.dechev@gmail.com>
Dimitar Dabov dimitar.dabov@parliament.bg
Kiril Dobrev <dobrev_k@abv.bg>, 
Dobrin Danev dobrin.danev@abv.bg
Dragomir Stoinev <dstoinev@yahoo.fr>
Ekaterina Zayakova ekaterina_zaqkova@abv.bg
Emil Kostadinov <es_kostadinov@yahoo.com>
Evdokya Asenova evdokya_asenova@abv.bg
Georgi Markov <g.nmarcov@abv.bg>
Georgi Anastasov ganastasov@abv.bg
gechev@dir.bg, Dimitar Gorov <gorov.dim@gmail.com>
Georgi Svilenski gsvilenski@abv.bg
Georgi Gyokov gyokov_old@abv.bg
Milka Hristova <hdmilka@abv.bg>
Hristo Monov hr_monov@abv.bg
Plamen Zhelyazkov ikomik@abv.bg
Iliya Batashki <iliq_batashki@abv.bg>
Iliana Iotova ilyana@ilyana.info
Ivan Todorov Ibrishimov iv.zab@abv.bg
Ivan Ivanov <ivan1.2000@gmail.com>
Madlen Ivanova ivanova_madlen@abv.bg
Yordan Mladenov <j.mladenov@abv.bg>
Zhara Peneva jara75@gmail.com
Zhelio Boychev jboitchev@abv.bg
Kalin Milchev kali7904@abv.bg
Petar Kanev <kanev@demax.bg>
Kiril Dobrev <kirildobrev7@gmail.com>
Anelia Klisarova <klisarova@gmail.com>
Kornelia Ninova <kornelia.ninova@dir.bg>
Krasimir Yankov <krasiyankov@yahoo.com>
Anton Kutev <kutev.bsp@gmail.com>
Emil Rainov <life4all@abv.bg>
Mihail Mikov <m.mikov@mail.bg>
Margarita Stoilova <margaritast@abv.bg>
Mariana Radeva Boiadjieva <mariana_r_b@abv.bg>
Martin Zahariev <martin@eyevision.bg>
Milko Petrov Bagdasarov <mbagdasarov@abv.bg>
Mihail Balev <mbalev@mail.bg>
Maya Manolova <mm65@abv.bg>
Mladen Cherveniakov <mpetrovch@abv.bg>
Metodi Kostadinov <mteoharov@abv.bg>
Mariana Toteva <mtoteva76@abv.bg>
Krasimir Murdzhev <murdjev06@mail.bg>
Nikolai Malinov <nikmalinov@abv.bg>
Nikolay Petev <nikolay.petev@parliament.bg>
Parlamentarno napravlennie <npd@bsp.bg>
Penko Atanasov <penkoa@abv.bg>
Petar Dulev <petar.dulev@parliament.bg>
Petar Kurumbashev <peter@nat.bg>
Philip Popov <philip_stefanov@abv.bg>
Plamen Slavov <plamen.slavov@yahoo.com>
Petar Mutafchiev <pmutafchiev@abv.bg>
Lazar Popov <popovL@abv.bg>
poresharski@abv.bg
Stefan Lambov Danailov <prof.st.danailov@parliament.bg>
Rumen Iontchev <r.iontchev@gmail.com>
Rosen Malinov Malinov <rosen_malinov@abv.bg>
Siyana Fudulova <s.fudulova@gmail.com>
Stefan Tanev <s.tanev@abv.bg>
Stanislav Vladimirov <s.vladimirov@abv.bg>
Atanas Zafirov <sarafovo@abv.bg>
Smilyana Nitova <sm_nitova@abv.bg>
Spas Panchev <spaspanchev@abv.bg>
Yanaki Stoilov <stoilov@bsp.bg>
Strahil Angelov <strahil.angelov@gmail.com>
Svetla Bachvarova <svbachvarova@abv.bg>
Tanyu Kiriakov <t.kiriakov@gmail.com>
Tanya Andreeva <tanandreeva@gmail.com>
Tatyana Burudzhieva <tburudjieva@gmail.com>
Tasko Ermenkov <termenkov@gmail.com>
Todor Balchev <todorbsp@abv.bg>
Boris Tzvetkov <ubs_bulgaria@yahoo.com>
Vasil Milanov Antonov <v.antonov@abv.bg>
Valentina Bogdanova <valentina.bogdanova@abv.bg>
Valeri Zhablyanov <valeri_jablyanov@mail.bg>
Vania Dobreva <vdob@abv.bg>
Dimcho Mihalevski <vicemayor@mail.bg>
Yavor Gechev <yavor.gechev@gmail.com>
Yavor Kuiumdjiev <yavorku@yahoo.com>
Yordan Stoykov <ystoykov@abv.bg>
Dimitar Kochkov <zloko@mail.bg>
Zahari Dimitrov Georgiev <zdg.bg2005@gmail.com>

Schreiben Sie einen Kommentar

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.